O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Flex² 3000 – spojení jednoduchosti a nejmodernější technologie

   Flex² 3000 je nová generace oblíbené řady MIG/MAG impulsních invertorových svařovacích strojů Flex 3000 pro zámečnickou a lehkou průmyslovou výrobu, popř.    pro autoopravárenství. Právě opravy hliníkových                 a pozinkovaných karosérií vyžadují programově řízené synergické svařování s minimálním vneseným teplem    a s dokonalou kvalitou svaru. Nový Flex² 3000 tak přináší ještě jednodušší obsluhu, programové vybavení homologované předními výrobci automobilů od Audi přes General Motors až po Ferrari a možnost mnoha speciálních zákaznických řešení, takže splní jakékoliv požadavky na kvalitní svařování kovů.

Nová konstrukce invertoru snižuje spotřebu elektřiny        a i ostatní použité úsporné systémy snižují celkové emise CO2, takže stroj Flex² 3000 je zelený nejen svojí barvou, ale i použitím. Pro ještě vyšší provozní úspory může být doplněný funkcí IGC® (Intelligent Gas Control) pro synergickou regulaci průtoku plynu s vestavěným spořičem plynu. Právě pro použití v autoopravárenství s mnoha krátkými svary je IGC® optimální volbou.

   Nový Flex² 3000 je ale vybavený i novými funkcemi Wizard™ a Miga Job Control™, takže vyhledání vhodného nastavení je velice jednoduché a nejoblíbenější parametry mohou být snadno uloženy do paměti pro jejich rychlé opětovné vyvolání (joby).

Flex² 3000 je tak komplexním a optimalizovaným řešením problematiky svařování a MIG pájení tenkých plechů s vysokými nároky na kvalitu, produktivitu a cenu procesu.

Prospekt ke stažení

Všechny svařovací stroje jsou v rámci uvedení na trh představeny ve speciální nabídce, viz www.migatronic.cz a můžete si je snadno vyzkoušet, popř. zakoupit u všech autorizovaných prodejců Migatronic.

Bližší informace o ceně a příslušenství Vám rádi poskytneme v našem internetovém obchodu http://shop.migatronic.cz/