O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

SVAŘOVACÍ ŘEŠENÍ, KTERÉ SE DOKONALE PŘIZPŮSOBÍ VAŠIM POTŘEBÁM - to je SIGMA SELECT


Modulární třífázový svařovací invertor MIG/MAG/MMA. Pro ruční svařování, včetně impulzního, až do 550 A. S novým zařízením Sigma Select budete mít jeden svařovací stroj, který si můžete okamžitě přizpůsobit tak, aby vyhovoval všem vašim současným výrobním potřebám – aniž byste přišli o funkce, které byste mohli potřebovat někdy v budoucnu.
Sigma Select je nová generace svařovacích zařízení, která vám umožní přizpůsobit si nastavení, kdykoli to budete potřebovat.

 

INVESTUJTE INTELIGENTNĚ
Se zařízením Sigma Select se nemusíte starat o budoucnost. Jakmile svařovací stroj zakoupíte, nebudete muset dlouho do žádného jiného investovat. Vaše zařízení Sigma Select můžete jednoduše upgradovat novými funkcemi, které budete potřebovat a to za mnohem méně, než by stál nový svařovací stroj. Tomu říkáme inteligentní investice.

 


BASIC ŘÍDÍCÍ PANEL
Pro běžné ruční svařování. Bez nepotřebných dalších funkcí a prvků. Ovládací knoflíky pro nastavení parametrů svařování. Žádné možnosti dalšího rozšíření.

GRAFICKÝ ŘÍDÍCÍ PANEL
Navržen tak, aby byly splněny i všechny budoucí potřeby. Vyberte Synergic nebo Pulse a proveďte aktualizaci nebo rozšíření, pokud se změní vaše potřeby. Digitální ovládací panel s tlačítky je připraven pro další doplňky včetně automatických funkcí pro snadnější svařování. Snadno jej umístíte
tam, kam potřebujete.

 

VYBERTE SI VHODNOU VARIANTU

 

BASIC
Řídící panel Basic je určený pro ruční MIG/MAG a MMA svařování s manuálním nastavením svařovacích parametrů.

 

SYNERGIC
Funkce Synergic umožňuje synergické svařování s nastavením jen jediného parametru a s využitím knihovny více než 50 svařovacích programů pro všechny běžné materiály, dráty a plyny.

 

PULSE
Funkce PULSE je určená pro synergické impulzní svařování ocelí a hliníku s minimálním rozstřikem a s minimálním vneseným teplem. Využívá knihovnu více než 50 svařovacích programů pro všechny
běžné materiály, dráty a plyny.

Prospekt k Sigma Select najdete zde ... Sigma Select

 

 

 https://www.migatronic.com/cz/products/welding-machines/sigma-select

 

 

 

 

 

Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonu 00420 411 135 600 nebo 00420 603 167 250

 

Další informace najdete na: https://www.migatronic.com/cz/products/welding-machines/sigma-select

nebo https://www.migatronic.com/en/contact

 

migatronic@migatronic.cz