O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Focus TIG 200 AC/DC PFC - malý, ale výkonný pracant

Nový Focus TIG 200 AC/DC PFC je určený pro profesionální TIG svařování všech materiálů, včetně hliníku proudem až 200 A. Jeho velkými přednostmi jsou vysoký výkon (zatěžovatel 170 A/60% při 40 °C), malé rozměry a nízká hmotnost (jen 13,5 kg) při zachování jednoduché obsluhy a dlouhé životnosti (skříň stroje je proto z hliníkového plechu).

 

Focus TIG 200 AC/DC PFC je určený nejen do dílny, ale i na montáže, proto má jednofázové napájení (1x230V) s PFC obvodem pro zvýšení výkonu při použití na prodlužovacím kabelu nebo slabých pojistkách a kromě TIG umožňuje i kvalitní svařování obalenými elektrodami (DC i AC). Pro drobné svářečské práce  je velkou výhodou, že má kromě bezdotykového HF zapalování TIG oblouku i zapalování po dotyku (tzv. LIFT), které zapálí oblouk, přesně tam, kde je požadováno.

 

 

Snadnou manipulaci se strojem umožňuje, kromě nízké hmotnosti, i přenášecí popruh, kterým je standardně vybavený. Pro zkušené svářeče může být přibalený TIG hořák vybavený dálkovou regulací svařovacího proudu, popř. může být doplněný hořáky a kabely různých délek podle potřeby uživatele.

 

Pro bližší informace navštivte náš e-shop nebo nás kontaktujte 411 135 600 a migatronic@migatronic.cz

 

Prospekt ke stažení: