O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Zákaznická řešení Migatronic

   Migatronic vyrábí kromě standardních variant strojů i mnohá řešení pro pokrytí individuálních potřeb zákazníků, a to i v malých sériích. Nejčastější jsou požadavky na změnu barvy, aby svářečka vyhovovala standardům, popř. přání uživatele. V Audi servisech tak najdete stroje Migatronic stříbrné, u Ferrari červené a pro servisy Renault nebo Toyota jsou žluté.

 

Komplikovanější ale bývá změna technické specifikace, protože např. školy požadují tzv. řešení vše v jednom (MMA, MIG/MAG-Impuls, TIG AC/DC), které pokrývá kombinace strojů Sigma + Pi    v různých konfiguracích.

Sigma 400 Compact Triple

Autoservisy a někteří průmysloví odběratelé zase často požadují stroje s více podavači, tzv. Duo varianty, které jsou možné i jako zákaznická řešení průmyslových strojů Omega, viz obrázky          z nedávné dodávky významnému českému odběrateli, nebo kompaktní Flex 3000 doplněný dalším snímatelným podavačem jako speciální aplikace pro autoservisy Peugeot.

 Samozřejmostí dnes jsou i zákaznická řešení software svařovacích strojů a sledování jeho provozu, takže uživatel dostává komplexní splnění všech požadavků pro zajištění kvality, produktivy a efektivity procesu svařování.

Omega 400 Duo