O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Svařovací kukla 3M™ Speedglas™ s 3M™ Adflo™ systémem

 Chladnější, čistší a pohodlnější svařování Vám  může poskytnout naše nabídka svařovací kukel  Speedglas™ 9100 a 9100FX s filtroventilační jednotkou 3M™ Adflo™. Tato sestava je přednostně určená pro bodování a broušení. Výdechové ventily odvádějí vámi vydechovaný vzduch a snižují pravděpodobnost zamlžení svářečské kazety, filtroventilační jednotka 3M™ Adflo™ vám zajišťuje nepřetržitý přísun filtrovaného vzduchu a s využitím otočné rychlospojky lze připojit a odpojit dýchací hadici pouze jednou rukou.

Vzduch vždy proudí konstantní jmenovitou rychlostí 170litrů/minutu bez ohledu na stupeň nabití baterie či míru zanesení filtru. Pro práci v horkém prostředí můžete zvýšit rychlost proudění vzduchu až na 200litrů/minutu. Samozatmívací kazeta Speedglas™ 9100V,9100X a9100XX má sedm nastavitelných stupňů zatemnění č.5,8,9-13 včetně zatemnění pro svařování plamenem, mikroplazmové svařování a TIG o nízkém proudu, všechny tři typy se liší velikostí zorného pole. Boční průzory s kazetou se stupněm zatemnění č.5 vám rozšiřují periferní vidění. Typ 9100FX má navíc odklopný štít a pod ním velký čirý ochranný zorník, který chrání svářeče při broušení.

Katalog ke stažení

 

Výše uvedené sestavy nyní nabízíme za zvýhodněných podmínek.

Veškeré informace naleznete v naší internetové prodejně http://shop.migatronic.cz nebo si je vyžádejte na migatronic@migatronic.cz.