O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Inovativní Autopuls™

Kompletní programy pro profesionální svařování

 

Zařízení Automig2 i s řídicím panelem Autopuls™ je špičkový nastroj pro profesionální svařování všech moderních materiálů běžně využívaných v automobilovém průmyslu.

Funkce Autopuls™ zabraňuje rozstřiku při svařování a v porovnání s tradičním svařováním rovněž snižuje tepelné deformace plechu a minimalizuje i poškození okolí svaru teplem oblouku.

Na digitálním řídicím panelu Autopuls™ se volí jen typ svařovaného materiálu a průměr použitého drátu. Zbývající parametry nastaví stroj automaticky, takže svářeč se může plně soustředit na svařování. Díky dlouholetým zkušenostem výrobce a jeho úzké spolupráci s uživateli strojů Migatronic má zařízení vždy vhodný synergicky svařovací nebo pájecí program pro práci s jakýmkoli materiálem.

Kvalitní svary

Karoserie moderních automobilů jsou vyráběny z vysokopevnostní oceli, kterou je třeba svařovat aopravovat s mimořádnou pečlivosti a za dodržení předepsaných parametrů svařování. Všechny aktuální znalosti, které o teto problematice existuji, jsou užity v programech zařízení Automig2i s funkci Autopuls.

Čtyřkladkový podavač drátu navíc spolehlivě a přesně zajišťuje rovnoměrné a kvalitní podávaní. Samozřejmosti u zařízení Automig2i je také možnost obracení polarity pro svařování trubičkovými dráty (bez použití plynové atmosféry).

 

Určeno pro profesionály

Zdroj Automig2i ve verzi DUO má dva samostatné podavače, dva hořáky a dvě plynová hospodářství, takže může byt vybaveny pro dva různé materiály (např. jeden pro MIG pájení a druhy pro svařování uhlíkové nebo nerezové oceli). Ke změně svařovaného materiálu pak dojde pouhým přepnutím přepínače podavačů a změnou programu, což výrazně zvýší produktivitu pracoviště.

 

Ergonomicky hořák MIG-A Twist je vybaveny otočným krkem pro snadný přístup i do hůře dostupných míst. Rukojeť hořáku je možné volitelně vybavit také modulem dálkové regulace svařovacího proudu. Software pro zařízení Automig2 223i-273i Autopuls™ lze bezplatně aktualizovat z internetových stránek společnosti Migatronic.

 

Pro ukázku zařízení Automig2i s funkcí Autopuls kontaktujte Vašeho prodejce Migatronic.

www.migatronic.cz

 

Leták ke stažení