O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Migatronic PI 350 AC/DC

Profesionální TIG svařování ocelí a hliníku

Na jaře 2011 Migatronic rozšířil nabídku strojů Pi 350 o novinku, určenou především pro dílenské svařování hliníkových konstrukcí a nádob. Označení Pi 350 AC/DC znamená, že nový invertorový stroj je standardně vybaven rychlým a pomalým pulsem, stejně tak jako synergickým Synergy PLUS™ pulsem pro svařování tenkých nerezových ocelí, a nechybí ani patentovaný Migatronic D.O.C. systém pro regulaci vneseného tepla při TIG AC svařování a program pro jemné bodování a stehování TIG-A-Tack. Samozřejmostí je 4 x 64 pamětí pro nastavení jednotlivých funkcí pro jednotlivé metody (TIG, MMA v AC i DC režimu) a dálková regulace proudu z rukojeti TIG hořáku. Standardně je stroj dodávaný s podvozkem a s vodním chlazením

hořáku.

 

 

 

Stroje Pi 350 AC/DC mohou být dále doplněny o dálkové regulátory, externí řídící panely, popř. podavače studeného drátu CWF pro ruční i automatizované svařování.

 

 

Určitě vhodným příslušenstvím je i inteligentní regulace plynu IGC®, která synergicky reguluje průtok plynu podle svařovacích parametrů a je doplněna i spořičem pro dosažení výrazných úspor plynu při zapalování oblouku i při vlastním svařování a ukončování svaru. Např. při bodových nebo krátkých stehových svarech lze docílit úspory až 50 % plynu, takže IGC® je oprávněnou výbavou např. pro robotizované svařování, ale významných úspor docílí i při běžném ručním svařování v dílenských nebo montážních podmínkách.

Stroj Pi 350 AC/DC tak významně rozšířil nabídku TIG svařovacích strojů Migatronic pro použití v zámečnické i průmyslové výrobě a v autoservisní praxi.

Veškeré informace naleznete v naší internetové prodejně http://shop.migatronic.cz nebo si je vyžádejte na migatronic@migatronic.cz.