O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Flex2 3000 - digitální inteligence

Dánský výrobce svařovací techniky Migatronic

předvádí novinku přesně podle sloganu - Zapni zdroj, stiskni spoušť a svařuj! 

FLEX2 3000 je nejmodernější ze svařovacích strojů MIG/MAG a jistě potěší všechny uživatele napříč automobilovým průmyslem.

Tento svařovací stroj byl vyroben ve spolupráci s výrobci aut a dodavateli a spotřebiteli plynu po celém světě. Flex2 3000 je přizpůsobivý, dokonalý a umožňuje svářeči soustředit se pouze na své řemeslo.

 

Flex2 3000 je určený pro svařování ocelových, nerezových a hliníkových zámečnických a průmyslových konstrukcí.

Stejně tak je vhodný pro opravy pozinkovaných nebo hliníkových automobilových karosérií a částí jejich nosných konstrukcí vyrobených z vysokopevnostní oceli.

Je programován pomocí paměťové SD karty, která ukládá svařovací program i řídící programy invertorového zdroje. Tak je zajištěn upgrade stroje na nové programy podle potřeb uživatele např.při změně svařovaného materiálu, popř. při změněn ochranné atmosféry. 

Programové balíčky jsou navrženy pro přední výrobce automobilů od Audi přes GM až po Ferrari. 

FLEX2 3000 je schválený pro opravy karosérií značek:

Program Wizard™ umožňuje obsluze svářečky vyhledat vhodný svářecí program bez nutnosti procházet všechny programy, můžete zadat typ svařovacího drátu a druh směsného plynu a Wizard™ vám sám nabídne vhodný svařovací program.

Flex2 3000 je programován pomocí paměťové karty SD, která ukládá svařovací program i řídící programy invertorového zdroje. Tak je zajištěn snadný upgrade stroje na nové programy podle potřeb uživatele při změně svařovaného materiálu, popř. ochranné atmosféry.

Nová řídicí jednotka MJC™ Miga Job Control umožňuje uložit až 200 jednotlivých svářecích operací a snadno vyvolat oblíbené nastavení.

Nechybí ani IGC® - Intelligent Gas Control Inside - je to volitelná funkce svářečky Flex² 3000. Umožňuje optimalizování průtoku plynu při dodržení vysoké kvality procesu svařování. Funkce IGC® poskytuje až 50% úsporu plynu,což jistě ocení každý uživatel tohoto digitálního svařovacího stroje.

Katalog ke stažení

Veškeré informace naleznete v naší internetové prodejně http://shop.migatronic.cz nebo si je vyžádejte na migatronic@migatronic.cz.