O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Migatronic slaví jubileum 40 let

Přední evropský výrobce svařovacích strojů(a jedna z mála firem, které opravdu určují vývoj technologií v oboru) Migatronic A/S Dánsko slaví v roce 2010 významné jubileum - 40 let výroby svařovacích strojů pod značkou Migatronic.

Zakladatelé firmy Migatronic ( jedním z nich byl i dnešní ředitel a hlavní akcionář Migatronic Group pan Peter Roed) zvolili jméno Migatronic jako kombinaci technologie svařování MIG, a protože byli fandové do elektrotechniky, TRONIC jako symbol elektroniky, jejíž prudký vžvoj v následujícím období očekávali.

Ke stažení

Internetový Magazín Automig/Svařovací automaty Migatronic

Automig je nový internetový magazín, nejen pro odborníky ve svařování, s nabídkou zajímavostí a potřebných informací.

Navštivte www.automig.cz a pohodlně 24 hodin denně 365 dní v roce čtěte zajímavosti a praktické zkušenosti z oboru svařování. 

Migatronic je nejen předním výrobcem svařovacích zařízení pro ruční svařování, ale je i dlouholetým dodavatelem jednoúčelových svařovacích automatů MIG/MAG, TIG, TIG Plasma a robotizovaných pracovišť s roboty ABB, Fanuc a Kuka pro svařování, popř. manipulaci. Nabidka jednoúčelových svařovacích automatů Migatronic vychází z modulů (polohovadla, pohonné systémy, držáky a vedení hořáků, svařovací traktory, řídící systémy, zdroje a podavače pro svařování), které jsou často samy použitelné pro jednoduchou mechanizaci výroby, popř. jsou součástí velkých na zakázku stavěných zařízení.

Ke stažení