O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Nástroje ke snižování nákladů ve svařování

Současná hospodářská krize umocnila tlaky na snižování nákladů ve výrobě. Bohužel často vidíme až zbytečné šetření, popřípadě rozhodování bez komplexního posouzení všech nákladů a výhod možných řešení.

Snížení spotřeby elektrické energie

Moderní invertorové zdroje (Sigma, Omega, Pi) mají vysokou účinnost a jsou vybaveny i mnoha stand by funkcemi pro případ, kdy jsou sice zapnuty, ale nesvařují. Velice rychle dochází k vypnutí systémů vodního chlazení, ventilátorů atd. a příkon se snižuje na pouhých 30 - 40W.

Ke stažení

Internetový Magazín Automig/Svařovací automaty Migatronic

Automig je nový internetový magazín, nejen pro odborníky ve svařování, s nabídkou zajímavostí a potřebných informací.

Navštivte www.automig.cz a pohodlně 24 hodin denně 365 dní v roce čtěte zajímavosti a praktické zkušenosti z oboru svařování.

Migatronic je nejen předním výrobcem svařovacích zařízení pro ruční svařování, ale je i dlouholetým dodavatelem jednoúčelových svařovacích automatů MIG/MAG, TIG, TIG Plasma a robotizovaných pracovišť s roboty ABB, Fanuc a Kuka pro svařování, popř. manipulaci.

Nabídka jednoúčelových svařovacích automatů Migatronic vychází z modulů (polohovadla, pohonné systémy, držáky a vedení hořáků, svařovací traktory, řídící systémy, zdroje a podavače pro svařování), které jsou často samy použitelné pro jednoduchou mechanizaci výroby, popř. jsou součástí velkých na zakázku stavěných zařízení.

Ke stažení