O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Migatronic Zeta 100

Migatronic Zeta 100

Novinka pro plasmové řezání a drážkování

Invertorové plasmové řezačky Migatronic Zeta 40 a 60 se osvědčují ve výrobě a při montážních pracích svojí jednoduchostí, nízkou hmotností a díky funkci snadného řezání děrovaných plechů. V roce 2010 řadu rozšířila nová Zeta 100 pro řezání materiálů až 35 mm tlustých (s kvalitními řezy do 25 mm).

Zeta 100 má stejné funkce jako Zety 40 a 60, ale navíc přináší i novinku – jemné drážkování plasmou. Díky tomu je vhodná i pro přesnou přípravu úkosů nebo pro úpravy svařenců před renovací navařováním. Jemné drážkování snadno a rychle odstraňuje přebytečný materiál bez nauhličení povrchu, na rozdíl od obvyklého drážkování uhlíkovou elektrodou.

Zeta 100 je tak vhodným doplňkem do každé svařovny i na montážní místa a proto je vybavena širokým

sortimentem vhodného příslušenství.

Ke stažení

 

Migatronic Delta 400 E

Svařování obalenou elektrodou nikdy nebylo jednodušší

Svařování obalenou elektrodou je stále součástí denní praxe většiny výrobních, montážních i opravárenských činností nejen v průmyslové výrobě. Točivé a transformátorové elektrodové svářečky jsou postupně nahrazovány invertorovými díky jejich malým rozměrům, nízké hmotnosti, snadné regulaci

a především, nízké spotřebě elektrické energie a nízkým emisím hluku a prašnosti prostředí.

Pro průmyslové svařování obalenými elektrodami průměru 4 – 6 mm Migatronic rozšířil řadu svářeček Delta o novou výkonnou verzi Delta 400 E, která proudovým rozsahem 20 – 400 A a zatěžovatelem 360 A/60 % při 40 °C bohatě plní jakékoliv potřeby dílenského a montážního svařování a navařování. Samozřejmostí jsou obvyklé funkce horký start a arc power pro zjednodušení obsluhy a napájení 3 x 400 V, které ale může být doplněno autotransformátorem pro provoz na jiných napěťových soustavách. Díky hmotnosti 30 kg a dvěma rukojetím je snadno manipulovatelná, navíc může být doplněna praktickým podvozkem a různými typy dálkových regulátorů podle potřeb a zvyklostí svářečů. Delta 400 E je odpovědí firmy Migatronic na rostoucí požadavky průmyslového a stavebního svařování obalenou elektrodou.

Ke stažení