O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Úspěšná Karavan Tour 3M Speedglas

V březnu 2012 Migatronic společně s pracovníky 3M Česko zorganizoval několik zastávek prezentačního karavanu 3M Speedglas u svých klíčových zákazníků        a u několika regionálních prodejců.

Návštěvníkům představil kompletní nabídku samostmívacích kukel 3M Speedglas a jejich příslušenství a výběr ze sortimentu brusiva 3M.

Aby kukly mohly být vyzkoušeny v praxi, pracovníci Migatronic předváděli a návštěvníci akce         si pak sami rádi zkusili svařovací stroje Migatronic.

 

Především Omega Mini 270 spolu s trubičkovým drátem pro svařování uhlíkové konstrukční oceli bez potřeby ochranné atmosféry budila velkou pozornost a zájem účastníků.

Stroj hmotnosti pouhých 20 kg, ale s výkonem běžné 300A svářečky, dokonale přesvědčil návštěvníky o tom, že i při montážních pracích ve venkovním prostředí může být obalená elektroda nahrazena daleko rychlejší, levnější    a kvalitnější technologií MIG/MAG bez problémů s obtížnou manipulací se strojem nebo s únikem ochranné atmosféry.

Studené počasí sice akci příliš nepřálo, nicméně návštěvníci odcházeli spokojeně a se slibem, že příště přijdou zas (a, samozřejmě, že o předvedených samostmívacích kuklách 3M Speedglas a svařovacích strojích Migatronic budou vážně uvažovat).