O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Samostmívací kukly Migatronic Focus

Migatronic je tradičním dodavatelem svařovacích strojů a jejich příslušenství, takže v jeho nabídce nechybí ani široký sortiment ochranných pomůcek, zejména svářečských kukel. Samozřejmým standardem je dnes kukla samostmívací a trh je plný dobrých i “dobrých” výrobků. Migatronic, jako garant kvality a spolehlivosti, a v případě kukly i bezpečnosti, dodává svým uživatelům jen kukly, které plní náročné interní požadavky skupiny Migatronic Group. Parametry funkčnost, bezpečnost, spolehlivost, jednoduchost, dostupnost dílů a rozumná cena jsou pečlivě hodnoceny tak, aby výsledný produkt byl optimální a mohl tak nést jméno Migatronic.

Nová kukla Migatronic Focus v černé nebo zelené barvě je vhodným doplňkem pro profesionální i příležitostné ruční svařování, kde je prioritním požadavkem nízká pořizovací cena při zachování dobré funkce a životnosti.

Kukla Focus má vnější regulaci v rozsahu DIN 9-13, při rozjasnění má DIN 4. Rychlost zatmavení je 0,1 ms, prodleva rozjasnění je 0,1-0,8 s. Má, samozřejmě, funkci broušení, automatické zapínání i vypínání a váží jen 0,485 kg. Napájení je solární v kombinaci se dvěma bateriemi, které mají životnost cca 1 rok, takže při používání je naprosto spolehlivá.

Je dostupná u všech autorizovaných prodejců Migatronic za ceníkovou cenu 3.110,- Kč + DPH, popř. v e-shopu migatronic: shop.migatronic.cz