O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Samostmívací kukly 3M Speedglas 9100

Migatronic CZ a.s. je distributorem samostmívacích kukel 3M Speedglas, které jsou etalonem kvality, jednoduchosti a spolehlivosti. Nová kukla řady 9100, která nahrazuje dříve tak oblíbenou řadu 9002, představuje dokonalou ochrannou pomůcku pro svářeče s cílem nejen bezpečně chránit jeho zrak, ale zjednodušit i jeho těžkou práci a chránit případně i jeho dech, sluch, popř. i hlavu.

Kukla 9100 je kombinovaná se třemi velikostmi samostmívacích filtrů (V, X, XX), má boční průzory a může být doplněná i filtrační přetlakovou jednotkou s bezprůvanovým provozem. Svářeč tak bezpečně dýchá čistý vzduch a může se soustředit na svojí práci. Varianta 9100 FX má pod odklopnou samostmívací kazetou ještě ochrannou masku pro broušení, takže svářeč má dokonalý přehled o pracovních podmínkách, aniž by musel kuklu sundavat.

Kukly 3M Speedglas řady 9100 jsou optimálním nástrojem pro průmyslové svařování. Samozřejmě, jejich cena odpovídá kvalitě, ale i funkce, servis a zajištění náhradními díly jsou dostatečným důvodem pro její volbu, protože zdraví pracovníků je nezaplatitelné. Při správné motivaci svářečů nosit vhodné a funkční ochranné pomůcky a starat se o ně, se vyšší cena kukly 9100 ve srovnání s levnou konkurencí v hodinové ceně dobrého svářeče rozhodně neprojeví.

Vyzkoušejte kukly 3M Speedglas 9100, popř. 9100 FX a zvažte i mušlové chrániče sluchu nebo filtrační jednotky Adflo, která se s kuklou 9100 dají kombinovat. Investice do ochrany zdraví pracovníků je naše společná povinnost.