O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Omega³ Yard 300 – přenosný MMA/MIG stroj s vysokou odolností

Migatronic je tradičním dodavatelem svařovacích strojů pro loděnice, vrtné plošiny, energetiku, stavebnictví a další obory, kde je kromě kvalitních svarů, vysokého výkonu a jednoduché obsluhy požadovaná i vysoká odolnost strojů v těžkých provozních podmínkách a zároveň i jejich dlouhá životnost.

Nový stroj Migatronic Omega³ Yard 300 je snadno přenosný MIG/MAG/MMA invertor s výkonem až 300A při 3x400V napájení a s hmotností necelých 20 kg.

Umožňuje produktivní svařování plnými i trubičkovými dráty z 5 kg cívek, popř. i obalenou elektodou, a je tak vítaným pomocníkem při výrobě nebo opravách ocelových konstrukcí a těžko přístupných zařízení. Díky možnosti měnit polaritu umí nová Omega³ Yard svařovat i trubičkovými dráty s vlastní ochranou, takže nepotřebuje ani těžké láhve s ochranným plynem a je tak opravdu snadno přenosná v pravém slova smyslu. Změna polarity je rychlá a nevyžaduje ani žádné nářadí.

Skříň nové Omegy³ Yard je vyrobená z kombinace zpevněného hliníku a vysoce odolných plastů, takže snese i velice hrubé zacházení, viz. přiložený obrázek stroje přejetého osobním automobilem. Díky tomu najde kromě loďařství a offshore průmyslu dobré uplatnění i na montážních místech důlních strojů, ve stavebnictví, úpravárenství a v pojízdných dílnách.

Omega³ Yard 300 na youtube:  Omega³ Yard 300

 

Pro bližší informace a prospekt navštivte náš e-shop nebo nás kontaktujte 411 135 600

 

migatronic@migatronic.cz

 

 

 

 

Prospekt ke stažení zde...

28.08.2015