O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Omega Mini pro stavbu konstrukcí

Svařovací invertor Migatronic Omega Mini je zajímavou alternativou pro průmyslové MIG/MAG svařování                 ve stavebnictví nebo při výrobě rozměrných konstrukcí, zejména v energetice nebo dopravě. Proudový rozsah       10 – 270 A při zatěžovateli 180 A / 60% / 40°C, synergické řízení pro snadné ovládání a hmotnost pouhých 19 kg umožňují bezchybné svařování dráty průměru až 1,2 mm       i v prostorách, kam by byl pro obvyklé svařovací stroje obtížný přístup nebo kde by musely být použité drahé hnací mezistanice a přenosné podavače drátu s dlouhými kabely.

   Omega Mini umožňuje i svařování trubičkovými dráty obrácenou polaritou bez ochranné atmosféry. Uplatní se tak snadno u montážních čet a servisních jednotek, které využijí její malé rozměry a vysoký výkon pro kvalitní svařování ocelí  i hliníku.

Hlavní předností, kromě malých rozměrů (60x30x20 cm)        a nízké hmotnosti, stroje Omega Mini je jeho synergické programové řízení, navíc s možností procesu DUO Plus™. Svářeč tak může dálkově měnit svařovací parametry           při svařování z rukojeti hořáku a docílit tak snadno požadované kvality a rychlosti svařování.

Proto si Omegu Mini volí výrobci mostů, vagónů, lodí, jeřábů nebo nádob a kotlů jako moderní, praktický stroj s dokonalou, a přitom spolehlivou, funkcí.