O svařování Schváleno pro
Schváleno pro

Omega 270 Mini

Omega Mini – 270 A / 19 kg nejen pro montáže 

 

Jednou z novinek firmy Migatronic je Omega 270 Mini. Tento kompaktní plně digitální MIG/MAG svařovací invertor je díky své nízké hmotnosti - pouhých 19kg - ideálním pomocníkem do terénu - na stavby, na těžko přístupná místa nebo jako příslušenství do servisního vozidla. 

Vznikl jako požadavek offshore průmyslu a dlouhodobě testován byl na vrtných plošinách v Severním moři. S proudovým rozsahem 10-270 A při hmotnosti pouhých 19 kg je Omega 270 Mini určená především pro montážní, údržbářské a výrobní svařování plnými nebo trubičkovými dráty.

Pro svařování trubičkovými dráty bez plynové ochrany je vybavena přepínám polarity, takže její použití je opravdu univerzální a umožňuje dosažení vysoce kvalitních svarů z černé oceli, hliníku, vysoce legovaných i pozinkovaných ocelí v zámečnické nebo průmyslové výrobě i v autoopravárenství.

Omega 270 Mini má čtyřkladkové podávání drátu z 5 kg cívky a programové synergické řízení, které ve spojení s dálkovou regulací z hořáku umožňuje velice jednoduchou obsluhu. Svářeč se tak může plně koncentrovat na provedení kvalitní práce.

Standardní programové vybavení Omegy 270 Mini zahrnuje i DUO Plus™ proces /funkce pro svar pohledově podobný TIG svařování/, takže tento malý stroj dobře poslouží i jako náhrada TIG svařovacích strojů při montážním svařování hliníkových konstrukcí nebo při MIG pájení pozinkovaných plechů.

V případě požadavku speciálních svařovacích programů mohou být tyto kdykoliv dodatečně doplněny, protože každá Omega Mini je vybavena i čtečkou paměťových Migatronic SD karet.

Snadné intuitivní nastavování parametrů, nízká hmotnost a malé vnější rozměry umožňují její použití i ve stísněných podmínkách stavební činnosti a předurčují Omegu 270 Mini i jako vhodné vybavení servisních jednotek v energetice, chemickém průmyslu nebo silniční a kolejové dopravě.

Prospekt ke stažení:

Veškeré informace o ceně a příslušenství Vám rádi poskytneme v našem internetovém obchodu http://shop.migatronic.cz/

 


03.09.2010